Питання-відповідь

  • копія свідоцтва про реєстрацію (або виписка);
  • копія свідоцтва платника ПДВ (при наявності);
  • копія свідоцтва платника єдиного податку (за наявності);
  • документи, що підтверджують право власності або оренди об’єкта, від якого здійснюється вивезення.
  • ціна залежить від групи, до якої відноситься споживач послуги (населення, бюджетна організація, комерційна структура);
  • від обсягу і періодичності надання послуг;
  • від місця розташування об’єкта.

Ціна на вивезення закріплена довгостроковим договором. Всі зміни ціни строго врегульовано договором відповідно до законодавства України.

  • Роботи з вивезення сміття виконуються цілодобово, без вихідних і святкових днів.
  • Головний офіс працює щодня з 9:00 до 18:00, крім неділі.

Наша компанія працює тільки з легальними майданчиками, офіційними полігонами.

Наша система ціноутворення досить прозора, ми пропонуємо найвигідніші ціни на вивіз сміття в Харкові, тому у нас немає необхідності оголошувати знижки на дану послугу. Можемо лише відзначити, що для наших постійних клієнтів ціни нижчі, ніж для разових замовників.

Звичайні сміттєві контейнери призначені для збору побутових відходів, які утворюється в результаті нашого повсякденного життя. Харчові відходи, макулатуру, скло, одяг, взуття, дерево, пластик викидати можна. А ось токсичні, пожежонебезпечні, вибухонебезпечні та інші відходи, які можуть завдати шкоди здоров’ю та життю людини, а також навколишньому середовищу викидати не можна. Ця заборона стосується не тільки до організацій, але і до звичайних громадян.

Для завантаження важкого сміття: грунт, цегла, скол бетону, кахельна плитка, м’яка покрівля, мокрий важкий сніг – завантаження не більш половини контейнера. Для завантаження легкого сміття: дерево, гіпсокартон, папір, картон, інший легкий будівельне сміття – завантаження повного контейнера, але не вище бортів.

Так. Ми здійснюємо повний цикл робіт з небезпечними відходами: збір і транспортування, знешкодження і утилізація, а так само екологічне проектування та нормування.

Компанія ТОВ “Мегатранс Інвест” використовує виключно нову і сучасну техніку в роботі – це сучасні сміттєвози з заднім завантаженням імпортного виробництва. Дана техніка призначена для обслуговування контейнерів для збору твердих побутових відходів об’ємом 1,1 м3 і вантажні сміттєвози-контейнеровози зі змінними контейнерами об’ємом 8 м3, 20м3 і 27м3 для збору великогабаритних і будівельних відходів. Всі автомобілі оснащені пристроями GPS-навігації.

Настільки часто, наскільки це необхідно саме вам. При укладанні договору вам запропонують або скласти графік, або вивезення буде здійснюватися за вашими заявками в міру необхідності.

Замовити дзвінок
Замовити