Вивіз великогабаритних, будівельних та промислових відходів

Для збору і вивезення великогабаритних і будівельних відходів, а також відходів після прибирання території (в тому числі листя і гілок) наше підприємство пропонує установку під завантаження на об’єкті замовника змінних контейнерів об’ємом 8м3, 20м3 і 27м3. Дані контейнери надаються за заявкою Замовника на узгоджений сторонами термін.

blank
blank

Перевезення відходів промисловості проводиться за допомогою спеціального транспорту і контейнерів. Правильне і найменьш ризикова перевезення відходів здійснюється компанією ТОВ “Мегатрансінвест” завдяки наявності спеціально навченого висококваліфікованого персоналу. Працівники мають досвід роботи протягом десятка років в даній області. Потрібно розуміти, що вивезення та утилізація відходів промислового типу вельми відповідальне завдання, не варто намагатися впорається з нею власними силами, доручіть зайнятися цією справою Профі.

Бездоганну роботу підприємства забезпечують фірмові автомобілі, професійні менеджери з логістики та Спеціалізована електронна система. Ми гарантуємо подачу машини і заміну контейнера до призначеного вами часу. Наші співробітники своєчасно будуть вивозити утворюються тверді побутові відходи, для кожного клієнта підбираємо оптимальну частоту подачі автомобіля. Завантаження відходів займає всього кілька хвилин.

blank
Замовити дзвінок
Замовити