Вивезення твердих побутових відходів (ТПВ)

Наше підприємство використовує передові технології в системі збору та вивезення побутових відходів. Відрізняє нашу компанію чудове технічне оснащення – це сучасні сміттєвози з заднім завантаженням імпортного виробництва (Nissan, Renault, Ford, Mercedes, Man). Переваги техніки полягають в її новизні, технологічності та екологічній чистоті. Дана техніка призначена для обслуговування контейнерів євро стандарту для збору твердих побутових відходів об’ємом 1,1 м3.

blank
blank

Вивезення твердих побутових відходів є одним з головних завдань, яке ми успішно виконуємо щодня протягом 25 років. Для нас не існує обмежень, вихідних днів, свят, нездійсненної роботи.

Вивезення здійснюється цілодобово за узгодженим графіком з урахуванням індивідуальних потреб Замовника, при дотриманні санітарно-гігієнічних норм і правил.

Для надання послуг використовуються контейнери для збору ТПВ  європейського стандарту об’ємом 1,1 м3. Процес вивезення являє собою завантаження в спецтехніку і транспортування твердих побутових відходів на полігон з метою їх захоронення.

blank
blank
blank
Замовити дзвінок
Замовити